Kraków wspólnie - Kurs języka polskiego dla uczniów z Ukrainy

Miło nam poinformować, że Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI organizuje bezpłatne kursy języka polskiego organizowane we współpracy z Fundacją IB Polska. Do uczestnictwa zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-18 lata, uciekających przed wojną Ukrainie i mieszkających obecnie w Krakowie którzy nie uczestniczą w innych kursach języka polskiego finansowanych przez UNICEF.

Oferujemy darmową naukę języka polskiego i zajęcia  kulturoznawcze dla uczniów z Ukrainy, które uciekały przed wojną w swoim kraju i Kursy trwają do końca czerwca 2023r.

Rekrutacja na kursy odbędzie się w oparciu o kolejność zgłoszeń.

Poza zapisami podstawowymi prowadzimy również listę rezerwową uczestników. W przypadku zwalniania się miejsc w grupach szkoleniowych będziemy zapraszać do udziału w kursie osoby z tej listy.

Kursy są realizowane  w ramach projektu Kraków Wspólnie – Kursy języka polskiego dla uczniów z Ukrainy w wieku 6-18 lat. Projekt Kraków Wspólnie jest organizowany przez Fundację Internationaler Bund Polska we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa, finansowany ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF).

Zapraszamy do udziału we wszystkich działaniach organizowanych  w ramach programu Kraków Wspólnie: https://ib-polska.pl/unicef/

Razem możemy więcej!

Regulamin kursów

Plakat do projektu Kraków wspólnie - Kurs języka polskiego dla uczniów z Ukrainy

UKR

Інформація про набір на курси польської мови для студентів з України в рамках проекту „Краків Спільно”.

З радістю повідомляємо, що Фонд Розвитку Компетенцій та Підприємництва ПРОАКТИВНІ організовує безкоштовні курси польської мови, організовані у співпраці з Фундація Internationaler Bund Polska. Запрошуємо до участі дітей та молодь віком від 6 до 18 років, які втікають від війни в Україні та зараз проживають у Кракові та не беруть участі в інших курсах польської мови, які фінансує ЮНІСЕФ.

Ми пропонуємо безкоштовне вивчення польської мови та культурології для студентів з України, які тікали від війни у ​​своїй країні, курси тривають до кінця червня.

Набір на курси відбуватиметься на підставі порядку черговості надходження заявок.

Крім основного набору, ми також ведемо резервний список учасників. У разі наявності вільних місць у навчальних групах ми запросимо осіб з цього списку до участі в курсі.

Курси проводяться в рамках проекту Краків Спільно – курси польської мови для студентів з України віком 6-18 роки. Проект «Краків Спільно» організовує Фундація Internationaler Bund Polska у співпраці з Департаментом освіти міста Кракова за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Запрошуємо взяти участь у всіх заходах, організованих у рамках програми «Краків Спільно»: https://ib-polska.pl/unicef/

Разом ми зможемо більше!

ПРАВИЛА КУРСУ

ENG

Information on Recruitment Process for Polish language courses for Ukrainian students within the „Krakow Together” project.

We are pleased to Foundation for Development of Competences and Entrepreneurship PROAKTYWNI is organizing free Polish language courses in cooperation with the IB Poland Foundation.

We invite children and young people aged 6-24 who fled the war in Ukraine and are currently living in Krakow and who do not participate in other Polish language courses funded by UNICEF.

We offer free Polish language and cultural studies classes for students from Ukraine who have fled the war in their country and The courses run until the end of June.

Recruitment for the courses will be on a first-come, first-served basis.n

In addition to the basic enrolment, we also maintain a reserve list of participants. If places in training groups become vacant, we will invite people from this list to participate in the course.

The courses are implemented as part of the project Krakow Together – Polish language courses for Ukrainian students aged 6-18. The Krakow Together project is organized by the Internationaler Bund Poland Foundation in cooperation with the Department of Education of the City of Krakow, funded by the United Nations Children’s Fund (UNICEF).

We invite you to participate in all activities organized within the Kraków Together programme: https://ib-polska.pl/unicef/.

Together we can do more!

COURSE RULES

Zgłoś się do PROJEKTU

Wypełnij formularz! Odezwiemy się do Ciebie.