Rekrutacja

Rekrutacja2018-12-06T12:19:31+00:00

1. Znajdź projekt

Realizujemy różnorodne projekty związane z edukacją i podnoszeniem kompetencji zawodowych.

Aktualnie realizujemy projekty skierowane do różnych grup docelowych zależnych od kilku kryteriów, takich jak obszar zamieszkania, sytuacja materialna i społeczna, oraz wiek.

Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce PROJEKTY

Zgłoś się

2. Zgłos się

Wypełnij formularz rekrutacyjny do projektu, którym jesteś zainteresowany.

Jeśli wybrałeś już projekt, którym jesteś zainteresowany, zapoznaj się z informacjami zawartymi w dziale rekrutacja danego projektu. Znajdują się tam wszelkie informacje dotyczące wymogów oraz harmonogram naborów i szczegółowy regulamin rekrutacji.

Nie zapomnij o wypełnieniu i złożeniu (przez stronę www lub tradycyjnie, w wersji papierowej) formularza rekrutacyjnego.

Rozmowa rekrutacyjna

3. Rozmowa rekrutacyjna

Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną i porozmawiaj z naszymi pracownikami.

Jeżeli spełniasz wymogi formalne i wypełniłeś już formularz rekrutacyjny, zostaniesz zaproszony(a) na rozmowę rekrutacyjną. Podczas rozmowy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a także dopełnimy wszystkich formalności związanych ze zgłoszeniem uczestnictwa w wybranym projekcie.

Udział w projekcie

4. Udział w projekcie

Podpisz umowę i ciesz się z możliwości, jakie otwiera przed tobą udział w jednym z naszych projektów.

Po zakończeniu naboru do wybranego projektu zostaniesz poinformowany o jego wynikach. Jeżeli znalazłeś się w odpowiednim miejscu na liście rankingowej możesz podpisać umowę i rozpocząć udział w wybranym przez siebie projekcie.

Wyślij swoje zgłoszenie!

Zgłoś się do NASZEGO PROJEKTU

Wypełnij formularz! Odezwiemy się do Ciebie.

OPINIE UCZESTNIKÓW PROEJKTÓW

“Warto skorzystać z projektu
Gotuj po hiszpańsku
ponieważ zdobywa się dużo doświadczenia zawodowego, rozkwita się w swojej pasji,
którą jest gotowanie, poznaje się dużo dobrych ludzi
i otwiera się nowe ścieżki życia.”


Dawid

“Kilka dni po zakończeniu Warsztatów otrzymałem informację, że Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie jest zainteresowane moją osobą i zapraszają mnie na rozmowę rekrutacyjną. Pani Dyrektor BWA po rozmowie rekrutacyjnej zaproponowała mi staż.”


“Jest to projekt bardzo rozwojowy, zarówno ze strony kwalifikacji zawodowych jak i rozwoju osobistego w zakresie samodzielności. Zajęcia w szkole gastronomicznej oraz w praktyki w restauracji w Hiszpanii pozwalają na szybki progres w zakresie językowym oraz kulinarnym.”


PROJEKTY, W KTÓRYCH MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ