Ładowanie Wydarzenia

Akademia negocjacji i sprzedaży to szkolenie stacjonarne realizowane  w Krakowie obejmuje łącznie 40 godzin dydaktycznych.

W trakcie szkolenia opanujesz  sztukę negocjacji i sprzedaży, nauczysz się dobierać najlepsze techniki w zależności od sytuacji.

Zajęcia odbywają się weekendowo . Kurs jest prowadzony przez doświadczonego trenera z wieloletnim stażem pracy.

Szkolenie kończy się potwierdzeniem umiejętności i uzyskaniem Zaświadczenia o ukończeniu kursu „Akademia negocjacji i sprzedaży” Fundacji PROAKTYWNI.

Koszt szkolenia  z 100% dofinansowaniem: 0,00 zł

Dla osób z przychodami poniżej 7.000 zł brutto Fundacja PROAKTYWNI funduje stypendium na pokrycie 15% kosztu szkolenia. 85% kosztu kursu języka angielskiego dofinansowane jest z funduszy europejskich.

Koszt szkolenia  z 85% dofinansowaniem : 360,00 zł

Dla osób z dochodami powyżej 7.000 zł brutto.

Liczba bonów:  160 BONÓW

Akademia negocjacji i sprzedaży

Program szkolenia 40h
  1. Marka mojego produktu- wizerunek, wartości i wyróżniki marki
  2. Strategia sprzedaży, czyli mój proces prospectingowy
  3. Moja marka osobista, czyli Personal Branding w sprzedaży- kreowanie wizerunku profesjonalnego handlowca
  4. Struktura procesu sprzedaży
  5. Efektywna rozmowa handlowa
  6. Efektywna rozmowa telefoniczna i mailing

Zacznij skutecznie zarządzać już dziś! Zgłoś się na SZKOLENIE

Wypełnij formularz! Odezwiemy się do Ciebie.