Tylko u nas szkolenia z projektu Kierunku Kariera Zawodowa z dofinansowaniem do 100% ze środków UE!

W ramach projektu, można skorzystać z kursów językowych i zawodowych.

Z CZEGO MOŻESZ SKORZYSTAĆ?

• Kurs języka angielskiego – poziomy od A1 do B2 – 76 h plus certyfikat Work Communication English Language Certificate (Business English)
  • Akademia negocjacji i sprzedaży – 40 h
  • Akademia Menedżera – 60 h
Standardowo otrzymasz dofinansowanie w wysokości 85% wartości szkolenia.
Możesz też skorzystać z dofinansowania do 100% wartości szkolenia (85% EFS + 15% STYPENDIUM) jeśli Twoje zarobki miesięczne nie przekraczają kwoty 5.000 zł brutto. Fundacja PROAKTYWNI zrefunduje CI Twój wkład własny 15% w formie stypendium. Korzystając z naszej oferty szkolenie jest dla Ciebie BEZPŁATNE!

Kto może skorzystać z dofinansowania?

• Osoby, które ukończyły 25 lat życia
  • Osoby pracujące
  • Związane z Małopolską (miejsce zamieszkania, praca lub nauka).
Zaciekawiło Cię to? Aby się zgłosić WYPEŁNIJ FORMULARZ na stronie internetowej – liczba miejsc ograniczona.
Więcej informacji o szkoleniach dofinansowanych znajdziesz na naszej stronie https://fundacjaproaktywni.pl/kursy-i-szkolenia…/
Służymy Ci pomocą i wsparciem na każdym etapie udziału w projekcie.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.