📣📣📣 do swojego zespołu w Tarnowie poszukujemy Eksperta ds. monitorowania rynku pracy / ds. szkoleń.

Miejsce pracy: Tarnów, w trybie stacjonarnym

Typ umowy: Umowa o pracę

Wymiar pracy: Pełny etat

Jeśli lubisz pracować z ludźmi i jednocześnie jesteś otwarta/y na wyzwania związane z realizacją projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej, dołącz do zespołu Fundacji Proaktywni.

Opis stanowiska:

Poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko Eksperta ds. Monitorowania Rynku Pracy / ds. Szkoleń, bez względu na wiek.

Będziesz odpowiedzialna/y za aktywne monitorowanie rynku pracy, wsparcie w procesie poszukiwaniu zatrudnienia, za współpracę z pracodawcami oraz firmami szkoleniowymi. Kluczowym aspektem pracy na tym stanowisku jest  praca w zespole oraz dokumentowanie działań związanych z aktywizacją zawodową, a także przygotowaniem, organizacją i kierowaniem projektami szkoleniowymi.

Dodatkowe atuty:

• Znajomość pracy administracyjnej w zakresie obsługi Bazy Usług Rozwojowych (BUR) oraz doświadczenie w rozliczaniu szkoleń w BUR
  • Doświadczenie we współpracy z firmami szkoleniowymi
  • Mile widziane doświadczenie w promocji usługi (social media, wpisy na www, FB itp.)
  • Doświadczenie w pracy w projektach Unii Europejskiej

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomiczne lub społeczne),
  • Dobra znajomość regulacji dotyczących rynku pracy
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne oraz społeczne
  • Umiejętność współpracy z różnymi interesariuszami
  • Umiejętność motywowania i  nawiązywania kontaktów
  • Wiedza z zakresu branż, zawodów, kwalifikacji, specjalności na rynku pracy
  • Umiejętność wyszukiwania i pozyskiwania ofert pracy
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność pracy z dokumentami
  • Doświadczenie przy realizacji szkoleń
  • Umiejętność analizy danych oraz sporządzania szczegółowych raportów
  • Dobra znajomość  MS Excel lub gotowość do nauki
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Gotowość do zmiany obowiązków zawodowych
  • Gotowość do rozwoju zawodowego i nauki nowych umiejętności

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie z możliwością długofalowej współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Współtworzenie ciekawych projektów dotyczących rozwoju kompetencji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Możliwość współtworzenia Fundacji i jej działań

Jak aplikować?

Opowiedz nam, dlaczego chcesz dołączyć do naszego zespołu, i prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@fundacjaproaktywni.pl, z dopiskiem „Ekspert ds. Monitorowania Rynku Pracy / Szkoleń”.

Termin nadsyłania aplikacji: 20.10.2024r.

Jeśli masz pytania zadzwoń:  530 593 998

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI stawia na ludzi proaktywnych.

Jeśli zazwyczaj widzisz rozwiązania, a nie problemy, zapraszamy do nas!

Realizowane przez nas przedsięwzięcia  są wybierane  jako  przykłady dobrych praktyk zarówno na poziomie Polski jak i Unii Europejskiej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).