Jeżeli szukasz do swojej firmy zmotywowanej i otwartej na nowe wyzwania osoby – zgłoś się do Fundacji Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI. Sfinansujemy staż w Twojej firmie dla jednego z uczestników naszego projektu!

Jakie korzyści niesie ze sobą zorganizowanie stażu!

− We współpracy z nami zdecydujesz o wyborze odpowiedniego dla Twojej firmy lub organizacji pracownika.

− Otrzymasz wsparcie naszych specjalistów podczas organizacji stażu.

– Będziesz mógł przygotować bezpłatnie – przez 3 miesiące pracownika do pracy w Twojej firmie.

− Zyskasz wizerunek firmy/organizacji zaangażowanej społecznie.

Kto może przyjąć stażystę?

− Firmy, instytucje i organizacje z Małopolski, które są zainteresowane przyjęciem do pracy nowego pracownika.

Jak wygląda staż?

− Trwa śr. 3 miesiące i odbywa się na podstawie umowy pomiędzy stażystą, pracodawcą i organizatorem projektu.

− Stażysta otrzymuje stypendium stażowe, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków i zwrot kosztów dojazdu − koszty te pokrywa organizator projektu.

Jesteś zainteresowany przyjęciem stażysty?

Wyślij zgłoszenie na adres monika.lejda@fundacjaproaktywni.pl z następującymi informacjami:

– Wniosek o zorganizowanie stażu

– Program stażu