RUSZYŁ NABÓR DO I EDYCJI PROJEKTU „NOWOCZESNA FIRMA!”

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Nowoczesna firma”.

Prowadzisz mikro, małą lub średnią firmę na Podkarpaciu?

Zatrudniasz osoby w różnym wieku, z różnymi możliwościami i potrzebami, różnego pochodzenia ? Chcesz usprawnić przynajmniej jeden z poniższych obszarów firmy:

• Usprawnić zarządzanie pracownikami i ich kompetencjami
  • Zwiększyć efektywność i skuteczność pracy
  • Usprawnić rekrutację
  • Zmniejszyć nieobecności w pracy
  • Zwiększyć motywację pracowników
  • Poprawić atmosferę pracy
  • Poprawić warunki pracy
  • Dostosować lub opracować wewnętrzne procedury umożliwiające prowadzenie monitoringu wynagrodzeń i/lub polityki wynagrodzeń
  • Wprowadzić zasady zarządzania personelem przyczyniające się do zatrzymania starszych / doświadczonych pracowników
  • Dostosować lub wdrożyć dokumenty wewnętrzne firmy z zakresu HR np. Regulamin wynagrodzeń, Regulamin rekrutacji, Przewodnik dobrych praktyk w firmie, Regulamin przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji, itp.
  • Potrzebujesz wsparcia w określeniu profili kompetencyjnych w konkretnych działach, na wybranych stanowiskach, które pozwolą najlepiej wykonywać związane z nimi zadania itp.
  • wspierać Kobiety w rozwoju talentów przywódczych przygotowując je do ról menedżerskich lub eksperckich

Skorzystaj z oferty projektu „Nowoczesna firma”, realizowanego przez Fundację Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI w partnerstwie z Izbą Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie.

„Nowoczesna firma” to projekt, w którym pomagamy zarządzać różnorodnością pracowników w tym zarządzanie wiekiem i kompetencjami pracowników z uwzględnieniem preferencji w rozwoju talentów przywódczych kobiet.

Pracodawca biorący udział w projekcie będzie mógł skorzystać z doradztwa doświadczonych ekspertów biznesowych, którzy zdiagnozują obszary w zarządzaniu pracownikami wymagające usprawnienia, a następnie opracują wspólnie z nim strategię zarządzania wiekiem i kompetencjami pracowników w firmie.

Kto może skorzystać z unijnego wsparcia ?

Do unijnego projektu „Nowoczesna firma” mogą się zgłaszać mikro, małe i średnie firmy z Podkarpacia, które spełniają wymogi wskazane w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie tj.:

• mają siedzibę lub oddział albo miejsce wykonywania działalności na obszarze województwa podkarpackiego
  • spełniają warunki dostępu do otrzymania pomocy de minimis
  • nie mają strategii zarządzania wiekiem i kompetencjami pracowników stworzonej lub zaktualizowanej za pieniądze publiczne w ciągu ostatnich 3 lat
  • nie mają zaległości z tytułu podatków, składek na ubezpieczenia społeczne oraz zdrowotne
  • nie są karane.

Zgłoszenia

Chcesz wziąć udział w projekcie? Wypełnij i podpisz formularz rekrutacyjny wraz z załącznikami i dostarcz do Izby Przemysłowo – Handlowej  w Rzeszowie między 01 lipca 2024r. a 31 lipca 2024r. Możesz to zrobić mailowo lub osobiście.

Masz pytania odnośnie rekrutacji, skontaktuj się z Biurem Projektu tel. 17 854 90 50 (Biuro Projektu: Izba Przemysłowo-Handlowa w Rzeszowie, ul. Słowackiego 24/47, 35-060 Rzeszów).

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Projekt „Nowoczesna firma”, realizowany przez Fundację Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI z siedzibą w Krakowie w partnerstwie z Izbą Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet 7 FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie FEPK.07.08 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych pracowników oraz przedsiębiorców, jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie