Fundacja PROAKTYWNI wkrótce rozpocznie rekrutację do V, ostatniej edycji projektu stażowego Młodzi proaktywni. Udział jest bezpłatny, a zapisywać mogą się osoby młode w wieku od 18 do 29 roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe na obszarach wiejskich powiatów tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. Również tym razem zapraszamy osoby z wykształceniem wyższym i policealnym.

Jeśli nie skończyłeś 30 roku życia i jesteś osobą niepracującą, masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Zgłoś się do nas! Serdecznie zapraszamy! Jak aplikować do projektu Młodzi proaktywni? Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie projektu mlodzi.fundacjaproaktywni.pl od 3 kwietnia 2017 r. lub zgłosić się od nas osobiście. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach 15.00-17.00. Lokalna Pracownia Aktywności w Tarnowie ul. Krakowska 11a (budynek „Krakus”), III piętro.

Od początku lutego 2016 r. udział w projekcie wzięło ponad sto osób. To już ostatnia szansa na znalezienie wymarzonej pracy za naszym pośrednictwem! Rekrutacja rusza 3 kwietnia.