Nazywam się Szymon Zaucha, już jako nastolatek zacząłem interesować się grafiką komputerową, projektowałem identyfikację wizualną, ilustracje i grafiki. Swoją przygodę rozpocząłem od wyboru szkoły średniej w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Tarnowie o profilu organizacja reklamy. To tam zacząłem rozwijać swoje talenty i pasję związaną z grafiką. Po ukończeniu szkoły średniej zdecydowałem się dalej kształcić w kierunku grafika komputerowego na kierunku grafika komputerowa i multimedia pod okiem wykładowców z Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Edukacja odbywa się tam na kilku ścieżkach kształcenia, obejmujących najważniejsze dziedziny współczesnego projektowania: projektowanie graficzne z elementami marketingu i brandingu, projektowanie multimedialne z elementami programowania, projektowanie doświadczeń (UX) oraz malarstwo i rzeźba cyfrowa (DA).

Grafika to moja pasja, daje mi dużo radości i zawsze podchodzę do niej z dużym zaangażowaniem. Jestem osobą kreatywną, pełną pomysłów, zainteresowań.

Dzięki Fundacji PROAKTYWNI miałem możliwość odbycia stażu w agencji reklamowej w Tarnowie, dzięki której udało mi się rozwijać swoje umiejętności przy osobach które od lat zajmują się profesjonalnie projektowanie oraz tworzeniem dużych i ciekawych kampanii reklamowych.